יום ראשון, 24 במרץ 2019, י"ז אדר ב' ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם

שישי מהל”ב בבית ספר רבין הכי ישראלי שיש

ברבין מצאו דרך ייחודית לפתוח את אירועי שנת ה-70 למדינת ישראל

פורסם בתאריך:


בחנו לפתוח את אירועי שנת ה-70 למדינת ישראל בדרך ייחודית. החלטנו השנה לקחת את המסורת המבורכת של פעילות שישי מהל”ב - יום קהילתי בו ההורים מעשירים את ילדים בהרצאות ופעילויות - ולייחד אותה ל- 70 שנות מדינה. יחד, צוות בית הספר וההורים, בנו יום ערכי, מלמד ומעשיר.

היום התחיל בהתכנסות חגיגית בה טניה, מנהלת בית הספר סיפרה לקהילת בית הספר את סיפור עלייתה לישראל כילדה בת 8. לאחר מכן שרנו שירי ארץ ישראל ורקדנו ריקודי עם. לאחר כינוס הבוקר חזרו התלמידים לכיתות להרצאות ופעילויות שהונחו ע”י הורים, סבים וסבתות, כאשר המשותף לכולם היה הדגש על 70 שנה למדינה. אחת הסבתות סיפרה על תקופת ה”צנע”, סבא אברהם בכר, הגיע וסיפר על ילדותו בבולגריה ועלייתו לארץ עם עליית הנוער לקיבוץ גבע, סבתא מירה סיפרה את הסיפור המשפחתי של עליית הוריה הפליטים לארץ באניית מעפילים “תאודור הרצל” בימים שלפני קום המדינה ולידת אחותה במחנה המעצר בקפריסין. אמא חדווה סיפרה על התעשייה האווירית, אבא אלעד על ההיסטוריה של המשטרה, אבא עופר על יזמות עסקית ועוד הרצאות מרתקות בנושאים שונים. בהפסקה שבין ההרצאות נהנו הילדים מארוחת בוקר ישראלית של פלאפל בפיתה ומשחקים של פעם, הילדים שיחקו עם המורות  בקלאס, חבל, חמש אבנים, גומי, גולות ועוד. תודה לכל ההורים שלקחו חלק, לסבים ולסבתות שהעשירו אותנו בהרצאות והפעלות מרתקות. 
תודה להנהגת ההורים ולגילית רומנו יו”ר ההנהגה על העשייה לקראת יום זה והסיוע ביום עצמו.

תודה גדולה ליוספה וחיה מחנכות שכבת ו' על הובלת ההכנות לקראת יום במקצועיות והקפדה שהובילו להצלחתו של היום. היה יום מוצלח, מעשיר, מרתק, וערכי. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: