יום ראשון, 24 במרץ 2019, י"ז אדר ב' ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם

The Oscar goes to – Nitzanim

בית הספר ניצנים הפך להיות חגיגה אמריקאית בצבעי אדום כחול לבן

פורסם בתאריך:


מי שנכנס החודש לניצנים, שיפשף את עיניו. לרגע היה נדמה שאנחנו ביבשת אחרת.

בית הספר כולו הפך להיות חגיגה אמריקאית בצבעי אדום כחול לבן. המורות לאנגלית ענבר פרץ  והיידי מסורי, יחד עם המורה מיקי הלר תיכננו הובילו והוציאו לפועל יום שכולו  אמריקה. תלמידי בית הספר יחד עם הצוות החינוכי הגיעו גם הם לבושים בצבעי הדגל. בית הספר היה מקושט בבלונים, בדגל ובפסל החירות שהכינה המורה מיקי הלר.

היום חולק לפעילויות לפי שכבות. שכבות ב’ וג’ בשעתיים הראשונות, שכבו ד’ ה’ בשעתיים לאחר מכן ושכבת ו’ בשעתיים האחרונות. הפעילויות והתכנים תוכננו לפי הגיל רמת הידע והושקעה חשיבה רבה על מנת לשלב אלמנטים יצירתיים ופדגוגיים כגון: מוסיקה, יצירה, ספורט וכל זאת שזור בהקניית השפה האנגלית והשימוש בה. צוות אנגלית שם לעצמו בראש ובראשונה לקרב את השפה האנגלית לתלמידים, לגרום להם להתקרב אליה ולאהוב אותה ובכך לגרום להם לקרוא, לדבר ולכתוב. הוראת האנגלית כשפה שנייה בבית הספר מוטמעת על בסיס שוטף תוך שילוב בהפעלות שונות ומגוונות מתוך שאיפה ליצור ענין בדרך חוויתית. 

הילדים גילו ענין בסדנאות ויצאו עם טעם של עוד. בסוף כל סשן צוות אנגלית ערך טקס חלוקת פרסי אוסקר שהובל על ידי הלי המורה לדוברי אנגלית ואיילה שפר, תלמידת כיתה ה’. הטקס קרב את הוליווד לשוהם וכל אחד הרגיש כוכב כאשר התלמידים יצרו את שדרת הכוכבים יחד עם המורה לאומנות טלי, שהיא דוברת אנגלית. התלמידים למדו על משחק הבייסבול האמריקאי, נחשפו לסרטי אנימציה שמקורם בארה”ב, יחד עם מימי, המורה למוסיקה, יצרו כתרים עם גיבורי על ונחשפו לפסל החירות. בית הספר זכה לביקור מיוחד של מפקחת האנגלית אן שגיא שקפצה ל...אמריקה. בית הספר כולו לבש אדום כחול לבן, שירים באנגלית הושמעו ברקע ומסדרונות בית הספר הפכו באחת לחגיגת אמריקה. היום היה מאורגן ומסודר להפליא ואורגן בסדר מופתי כאשר כל מורות בית הספר התגייסו לטובתו.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: