יום שני, 21 בינואר 2019, ט"ו שבט ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם

יום אמנויות ביפו

תלמידי כתת אמן – יהלום - סיירו ביום מלא וגדוש חוויות ייחודיות ביפו

פורסם בתאריך:


יום אמנויות ביפו

תלמידי כתת אמן – יהלום - סיירו ביום מלא וגדוש חוויות ייחודיות ביפו. הסיור נפתח בביקור במוזיאון אילנה גור שהוא ביתה הפרטי של האמנית ובו מוצגות עבודותיה בצמוד ליצירות אמנות שאספה במהלך חייה. בנוסף מוצגות עבודות של אמנים צעירים אשר לקחה תחת חסותה. הסיור כלל מעבר בחדרי הבית השונים, במטבח ובספריה האישית שלה שמנציחה את אביה. תלמידי הכיתה אף זכו לראות את אילנה גור אשר בדיוק יצאה מדירתה.

הסיור על הגג עם הנוף הימי המרהיב איפשר הצצה קלה לחזרות המטס האווירי של חיל האוויר שחג מעליהם לקראת המטס של יום העצמאות והוסיף לגודל החוויה.

המשך הסיור היה בתערוכה “תמונות יפואיות" במרכז המבקרים החדש. המרכז מביא את סיפורה של העיר לאורך 4,000 שנות היסטוריה, ציר הזמן של יפו ומסלול הליכה בתוך העתיקות על גבי גשר צף, תוך שימוש באמצעים מתקדמים - תצוגה ארכיאולוגית ייחודית על “רציף" הנמל.

לסיום היום, יצאנו לסיור אמנים ואמנות ביפו העתיקה בה גרים ופועלים אמנים במגוון גילאים ותחומים רחב כמו: ציור, צורפות (מוזיאון יהדות תימן של הצורף ציון בן דוד), פיסול חוצות, שלטי המזלות האמנותיים. יפו העתיקה שוקמה לפני יותר מיובל שנים כמתחם אמנים ייחודי במדינת ישראל. במהלך הסיור שמענו סיפורים פיקנטיים על האנשים המיוחדים שחיים במתחם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: