יום שבת, 20 באפריל 2019, ט"ו ניסן ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

שנה שנייה של פרויקט אמירים בניצנים

בית הספר ניצנים נבחר מזה שנה שנייה להמשיך את תכנית אמירים היוקרתית

פורסם בתאריך:


שנה שניה של פרויקט אמירים בניצנים

מהי פרסומת טובה? איך נראית התנהגות צרכנית נבונה? כיצד משלבים אומנות עם גוף ונפש? כיצד הטבע מהווה לנו השראה לעיצוב? מהו סוד קסם המדבר? ומה בין בריאות טכנולוגיה ומדעים? אלו הנושאים שיילמדו השנה בבית ספר ניצנים.

בית הספר נבחר מזה שנה שנייה להמשיך את תכנית אמירים היוקרתית.

מטרת התוכנית השנה היא להעמיק באופן רוחבי בנושאים הנלמדים ולפתח חשיבה חדשנית ויצירתית שמטרתה לגרום לילד סקרנות וליכולת לחקור.

מיומנות החקירה הינה נגזרת של גירויים הניתנים לתלמידי ניצנים בדרכים וברמות שונות על ידי צוות מיומן ומגוון בתחומי הידע אותם הוא מנחה. בית ספר ניצנים בחר השנה להתמקד בפיתוח החדשנות וההתחדשות ביומיום כמו גם בעיצוב בית הספר והתכנים הנלמדים בו. הצוות עוסק בשאלות כיצד לפתח ולחדש את הלמידה, ובשאלת החשיבה היצירתית. פרויקט אמירים לגמרי מתכתב עם שאיפה זו והשנה יושם דגש על נושאים אלו גם בהנחיית התלמידים בבואם לחקור נושא. חקירת הנושאים היא כשלעצמה דורשת מחשבה יצירתית וחיפוש חומרים בערוצים שונים ומגוונים הנבחרים על ידי הילדים בעצמם.

תכנית אמירים באופן טבעי משליכה על הצוות להטמיע את אופן הפעולה בשעורים השוטפים ומחלחלת ליומיום.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: