יום שישי, 24 במאי 2019, י"ט אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

הנוער העובד והלומד שוהם – פתיחת שנה

פעילויות חדשות ומרגשות בפתיחת שנת הפעילות בקן שוהם של הנוער העובד והלומד

פורסם בתאריך:


בשכבה הצעירה לכיתות ד, ה ו- ו, התקיימו ימים פתוחים בנושאים מגוונים: אולימפיידת כחול אדום, פעולת גיבורי על, פעולת מאסטר שף, וגולת הכותרת – פעולת לייזר טאג.
השכבה הבוגרת יצאה לטיול סוכות בהרי אילת, שהסתיים בצלילה בחוף אלמוג. “היה מהנה לנווט במסלולים בהרי אילת”, מספר אלון. “הכנו את הארוחות שלנו בעצמנו בכל ערב, אפילו טיפסנו על הר מוקדם בבוקר כדי לראות את הזריחה על רקע חוף אילת, והשיא היה השנורקלים בחוף אלמוג.”


“השנה התחילו להדריך מדריכים צעירים חדשים עם המון אנרגיות טובות שעושים הרבה שמח,” מספר אורי הקומונר, “ואנחנו שמחים תמיד על כל חניך חדש שמצטרף לקן”.
רון, אחד המדריכים: “הדבר הכי טוב בתנועה זה העזרה והאכפתיות, והחוויה להיות ביחד ולתרום מעצמי לקן בכוונה לגדול ולגרום לכולם לאהוב את הקן, כמו שאנחנו אוהבים ודואגים לו. חוץ מזה,” רון מוסיף, “הטיולים לדעתי הם החוויה הכי כייפית ומגבשת שיש, וזה יהיה עוד יותר כיף כשעוד אנשים יצטרפו ויעצימו את החוייה הנפלאה הזו.”


עומרי מסכים:  “הדבר שאני הכי אוהב בתנועה זה האוירה שיש בקן. היתרון שלנו הוא שאנחנו קן קטן יחסית, שבו כולם חברים של כולם”. אלון: “כשאתה בשכבה הצעירה, הקן הוא מקום להכיר חברים חדשים ובעיקר להנות מהמון כיף, אבל כשמגיעים לכיתה ו, ז, ו-ח, המדריכים הם כמו אחים גדולים. היחס בקן הוא מאוד מאוד אישי. המדריכים תמיד יקשיבו לך ויעזרו לך להתמודד עם בעיות.” מיקה מסכמת: “אני הכי אוהבת בתנועה שמקבלים אותי כמו שאני, מוקפת באנשים חברותיים ופתוחים, שאכפת להם ממני ולי אכפת מהם.” קן שוהם של הנוער העובד והלומד נמצא ברחוב תירוש 1 בשכונת כרמים, ונסיים בסלוגן של התנועה: “ביתנו פתוח לכל נערה ונער.”     

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: