יום ראשון, 18 באוגוסט 2019, י"ז אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

במסגרת תכנית פיתוח מקצועי למלווי הסעות החינוך המיוחד בשוהם – השתלמות חוויתית במרכז "נא לגעת"

מלווי ההסעות של החינוך המיוחד בשוהם, השתתפו השבוע בהשתלמות חוויתית במרכז "נא לגעת" ביפו.

פורסם בתאריך:


 

במסגרת ההשתלמות, השתתפו המלווים בסדנת חשיפה לשפת הסימנים וצפו בהצגה "לא על הלחם לבדו", בה כל השחקנים הם אנשים עם לקויות בתחום השמיעה והראייה. את הפעילות ארגן אגף החינוך והקהילה במועצת שוהם, והשתתפו בה גם צ'ריל קמפר, האחראית על החינוך המיוחד, ולילך לוי, רכזת ההסעים באגף.

ההשתלמות הינה חלק מתכנית פיתוח מקצועי למלווים, וקדם לה קורס מגישי עזרה ראשונה. במהלך השנה ישתתפו המלווים בסדנאות ובהרצאות נוספות, שמטרתן להעשיר את הידע המקצועי שלהם, ולהקנות כלים לעבודה מול ילדים עם צרכים מיוחדים והוריהם. את התכנית מנחה ד"ר כרמלה איגל, ד"ר לפילוסופיה בחינוך מאוניברסיטת חיפה, ששימשה בעבר כמפקחת ארצית וממונה על יישום חוק החינוך המיוחד בנושא ועדות השמה במשרד החינוך.

המשנה לראש המועצה, מחזיק תיק החינוך המיוחד, איתן ליליוס: "למלווי ההסעות בחינוך המיוחד יש תפקיד חשוב בקשר עם הילדים והוריהם, ובשמירה על בטחון הילדים. אני מברך על התכנית שתעניק להם כלים חשובים לתפקידם וגם תעצים אותם ברמה האישית".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: