יום ראשון, 31 במאי 2020, ח' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

בואו להתחבר

פורסם בתאריך:ערן מלכיאור, תלמיד כיתה ט' החליט להקים בשוהם מערך התנדבות של "אחים גדולים" הנושא את השם: "מחוברים". ערן מספר: "בגיל 11, אמא שלי סיפרה לי שחברתה לעבודה מחפשת אח גדול לילדה הקטן, איתמר. מיד הסכמתי להצעה לשמש לו לאח גדול ולאחר זמן קצר נפגשנו לראשונה כשהוא רק בן 3.5. 

הפגישה הראשונה הייתה אצל איתמר בבית והיא היתה מביכה ומרגשת גם יחד. מאז, איתמר ואני נפגשים פעם בשבוע למפגשים מסוגים שונים. החוויה המשמעותית שלי מהפגישות עם איתמר היא הפעם שהבנתי שאני בעצם מהווה אישיות לדוגמא.

היום אני בן 14 וחצי, לאחר יותר מ-3 שנים של התנדבות, הבנתי שזה חשוב שתהיה מסגרת כזו של התנדבות בשוהם. לאחר פנייה ועזרה מראש המועצה, נפגשתי עם  רכז ההתנדבות של מחלקת הנוער- הבית הסגול ומיד יצאנו לדרך! וכיום, בתום ישיבות רבות וחשיבה איך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר- זה קורה. 

לקראת פתיחת שנת הלימודים, אני נרגש להגיד שאני מרים את הפרויקט שלי שנקרא "מחוברים". הפרויקט ילווה ע"י מחלקת הנוער באופן צמוד והחונכים יעברו בעזרתם הכשרות ויקבלו סל כלים לחונכות האישית שלהם. לקראת החונכות תתבצע התאמה של הילדים עם החונכים לפי תחומי עניין ובקשות.  הפרויקט יתקיים פעם בשבוע כל חונך ונחנך יחליטו על מקום החניכה. תהליך החניכה יהיה גם בפאן הלימודי וגם בפאן החברתי". 

אם אתם הורים לילדים ורוצים להעניק לילד שלכם אח בוגר לחונכות אישית או בני נוער שרוצים להצטרף  נשמח שתצרו קשר עם מחלקת הנוער בווטצאפ 0542800312 או במייל noar1@shoham.muni.il

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: