יום ראשון, 18 באוגוסט 2019, י"ז אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

עובדי חברת "סאס" - הקירבה הפיזית שהובילה לחיבור רגשי

עובדי חברת "סאס", הממוקמת בקריה הלוגיסטית "היי פארק שוהם", החליטו שלא די להם בחיבור הפיזי לשוהם, והחליטו להתנדב בקהילה המקומית.

פורסם בתאריך:


 

השבוע הגיעו כ-20 מעובדי החברה לפעילות התנדבותית בביה"ס רבין ובמרכז "יחד" לילדים ולנוער עם צרכים מיוחדים. העובדים, ביחד עם תלמידים, צוות בתי הספר, צוות אגף החינוך והמחלקה לשירותים חברתיים במועצת שוהם ונציגי הנהגת ההורים שיקמו את גינת קרן בבית הספר רבין ואת חצר מרכז "יחד".

ענת דותן, עוזרת ראש מועצת שוהם: "חברת "סאס", אשר עוסקת בטכנולוגיית לווייני תקשורת , נפגשה עם גורמי המועצה. מנהלי החברה הביעו רצון לגבש ביחד עם חטיבת הביניים יהלום תכנית לימודים משותפת ששיאה- בבניית לווין תקשורת . בימים אלו אנו עובדים על גיוס משקיעים על מנת שניתן יהיה לקדם את הפעילות הזו, מנטור מטעם החברה ילווה את התכנית, בהנחיית אגף החינוך של המועצה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: