יום רביעי, 27 במאי 2020, ד' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

המלצות לשעות הפנאי בשוהם

המלצות לבילוי לתושבי שוהם והסביבה, שבועות בשוהם, פסח בשוהם, פורים בשוהם, ראש השנה בשוהם, פסטיבלים בשוהם, דרום אדום בשוהם, שבע מוזות בשוהם, המלצות בשוהם והסביבה , פסטיבל היין בשוהם, טיולים בשוהם,פארק שוהם

בעקבות העולה לרגל - פארק נאות קדומים

פורסם בתאריך:


בחול המועד פסח בפארק נאות קדומים, יצא קהל המבקרים למסע מרתק בעקבות סיפורו של אחד מעולי הרגל ושלל החוויות שעבר בדרכו מבבל הרחוקה.
המבקרים יוכלו לצאת למסע במסלול קצר (1.5 ק"מ) או ארוך (2.5), אשר במהלכם ישמעו אודות פארק נאות קדומים ועל מיקומו המיוחד בדיוק בתוואי עולי הרגל בעת העתיקה. בכל מסלול יפגשו בדמויותיהן של בעלות מלאכה מוכשרות כדוגמת קולעת הסלים, רוקחת הצבעים ואורגת הבדים. כל אחת מהן תדגים את מלאכתה העתיקה, תציג את מרכולתה, תספר את סיפורה וכן את סיפור מפגשה המוזר עם עולה הרגל מסתורי אשר ביקר בסדנתה. פרט אחר פרט ייחשף סיפור מסעו של עולה הרגל .
המבקרים יוכלו ליהנות גם מסדנת יצירה מחומרים מהטבע, מתחם בניה בלבני אדמה ובוץ, פעילות ניווט לגדולים, מתחם ג'ימבורי לקטנטנים, פינת חיות משק וצפייה ב-"גֵּז", מתחם מתקנים חקלאיים קדומים ונסיעה בתיורית- רכבת הפארק בסיור מרתק בין מתקנים חקלאיים עתיקים ונופי אביב (בתוספת תשלום).
מתי: ימים א'-ד', 21-24.4.2019, 9:00-17:00 (כניסה אחרונה בשעה 15:00)
עלות: 45 ₪ למשתתף מגיל 3.
פרטים: 08-9770770 ובאתר: https://www.n-k.org.il

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: