יום שלישי, 15 באוקטובר 2019, ט"ז תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

המלצות לשעות הפנאי בשוהם

המלצות לבילוי לתושבי שוהם והסביבה, שבועות בשוהם, פסח בשוהם, פורים בשוהם, ראש השנה בשוהם, פסטיבלים בשוהם, דרום אדום בשוהם, שבע מוזות בשוהם, המלצות בשוהם והסביבה , פסטיבל היין בשוהם, טיולים בשוהם,פארק שוהם

מסלול טיול עם חולות צבעוניים לגבעת חרוט לכל המשפחה

באפריל ניתן לצפות בפריחה צבעונית בנוסף לחופשה מבתי הספר והגנים - השילוב המושלם לצאת ולטייל בטבע. מסלולים> להתאהב בארץ מחדש מציעה מסלול טיול לגבעת חרוט ונקיק נחל נקרות, מסלול לכל המשפחה, הכולל בתוכו חולות צבעוניים ליצירה ואף לצביעת הפנים. ההמלצה שלנו: הצטיידו בבקבוקים ריקים ליצירה בחולות צבעוניים.

פורסם בתאריך:


שבילי ההליכה הרבים שקיימים במכתש רמון, הגדול והמגוון שבמכתשי הנגב, מובילים אל הפינות היפות שבתוכו. אחת הפינות היפות הוא מסלול טיול לגבעת חרוט ונקיק נחל נקרות. מסלול זה לוקח לשלושה מקומות שונים ומיוחדים:

תצפית מגבעת חרוט, חולות צבעוניים בנחל ארדון ונקיק ייחודי בנחל נקרות.

נקודת המוצא של המסלול הינה חניון יום סהרונים, בתוך מכתש רמון, ונקודת הסיום בחניון עפר בתוך מכתש רמון. רוב המסלול כולל קטעי הליכה קצרים בשבילים רחבים פרט לחלקים בודדים בהם הולכים בשבילים צרים. המסלול מתון ברובו, אך כולל מספר עליות וירידות מעט תלולות. דרגת הקושי של המסלול הינה בינונית ומתאימה למשפחות אך לא להליכה עם עגלות לילדים.  אורך המסלול הינו כ-7.5 קילומטר של הליכה ומשכו 4.5 שעות אך ניתן לקצר את המסלול. העונה המומלצת לטיול הינה חורף, אביב וסתיו. הכניסה הינה ללא תשלום וללא הגבלת שעות.

כך תכינו בקבוק חול צבעוני:
חומרים: חול צבעוני שאספתם, בקבוק ריק כולל הפקק, נייר.
הוראות הכנה: 1. אספו חול צבעוני במספר צבעים. 2. השתמשו בנייר כמשפך והכניסו את השפיץ לבקבוק. 3. הכניסו "למשפך נייר" את החול, צבוע בצבע אחר כל פעם, ליצירת שכבות שונות של צבע בבקבוק. 4. מלאו את הבקבוק לגמרי עד הסוף בזהירות כדי שלא יתערבב ואטמו עם הפקק של הבקבוק. 5. ניתן ליצור צורות בעזרת קיסם או שיפוד.

הרי לכם מזכרת מהטיול

באדיבות ערן ודוד גל-אור, מסלולים - להתאהב בארץ מחדש

למידע מפורט על המסלול ולניווט לנקודת החניה, באפליקציה ובאתר מסלולים>להתאהב בארץ מחדש  -  www.maslulim-israel.co.il  או בסדרת ספרי הטיולים "100 מסלולים קצרים למשפחות עם ילדים" ב-5 כרכים.

"מסלולים > להתאהב בארץ מחדש", חברת טיילות והוצאה לאור. הרעיון העומד בבסיס החברה הינו חברתי וחינוכי, והיא מובילה שינוי תפיסתי בתרבות הטיולים בישראל. "מסלולים>להתאהב בארץ מחדש" שמה לה למטרה לחשוף בפני אזרחי ישראל את יופייה הנסתר של הארץ, לחבר את כולנו לטבע הנפלא שמסביב, ולחזק את תחושת השייכות למולדת ולמדינה. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: