יום שני, 01 ביוני 2020, ט' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

450 תיקים נאספו בשוהם במסגרת תכנית "תיק לכל ילד"

פורסם בתאריך:


כ-450 תיקים, ישנים וחדשים, נאספו בחודשים האחרונים בשוהם ויחולקו לתלמידים הזקוקים לילקוט לשנת הלימודים שבפתח. הפעילות התקיימה במסגרת פרוייקט "תיק לכל תלמיד", שהתחיל בשנת 2015 ברשת החברתית, על ידי פעילים חברתיים. במהלך השנים הפך לפרויקט ארצי עם 90 נקודות איסוף וחלוקה מצפון ועד דרוםחבר מועצת שוהם, פלג רשף, אשר מרכז את התכנית בשוהם: "מטרת הפרוייקט היא ליצור חיבור בין אזרחי המדינה על ידי ערבות הדדית ואחריות משותפת, אשר רואה ומטפחת את טובת הכלל.

באמצעות הפרוייקט אנו מאפשרים לאלפי ילדים במדינה להתחיל את לימודיהם באופן שווה, ללא תחושת שוני ולהשקיע את מרצם בלמידה ולא במעמדם החברתי ובדאגה כלכלית. בשהם נאספו הקיץ למעלה מ-400 תיקים ונקנו כ-50 תיקים חדשים הודות לתושבי שהם הנפלאים ובזכות קבוצת מתנדבים בהם הנהגת ההורים היישובית, ארגון "יד משהם" בהובלתה של יעל דהאן ו"קבוצת שולחן עגולהפועלת בשהם בהובלתו של יותם לייבוביץ' ומפעילה בני נוער שעוסקים בעשייה התנדבותית ומעורבות חברתית.

 לפעילות הצטרפו גם עובדי חברת "פריגו", השוכנת באזור התעסוקה "היי פארק שוהם", אשר אספו תיקים, ואבי בן חמו, הבעלים של "מכבסת שוהם", אשר התנדב לכבס את כל התיקים שנאספו על מנת שהילדים יקבלו תיקים ונקיים, כמו חדשים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: