יום שישי, 06 בדצמבר 2019, ח' כסלו ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות שוהם בשוהם

חדשות שוהם חבל מודיעים ומודיעין

שכבה י' בתיכון שוהם השתתף בפרוייקט טכנולוגי השווה מליון שח

הסטרט אפ החינוכי Tailor-Ed זכה השבוע במקום הראשון באתגר ה- P.I.E (פרסונליזציה בחינוך), של קרן טראמפ בשיתוף עמותת הבוגרים של 8200 ומשרד החינוך.

פורסם בתאריך:


תלמידי תלמידי שכבת י' בתיכון שוהם, הלומדים 5 יחידות מתמטיקה עם המורה אפי תמם, השתתפו בקבוצת המחקר של מיזם זה.

מטרת אתגר ה- P.I.E. היא קידום פתרונות למידה מותאמים אישית בכיתות 5 יח"ל במתמטיקה. המיזם הזוכה קיבל פרס בסך מיליון ₪, להטמעת הפתרון בעשרות בתי ספר ברחבי הפריפריה החברתית בישראל.

Tailor-Ed היא פלטפורמה למורה, אשר מאפשרת הפיכת כל שיעור בכיתה לשיעור דיפרנציאלי אשר מותאם לצרכים של התלמידים השונים בכיתה. בעזרת טיילור-אד מורים יכולים למפות את דמות הלומדים השונים בכיתה שלהם בצורה הוליסטית, לחלק את התלמידים לקבוצות דינמיות ויעילות, ולהתאים אסטרטגיות הוראה ותכנים מבוססי מחקר ונתונים לצרכים של כל קבוצה. טיילור-אד מאפשרת למידה פרסונאלית וקבוצתית, ללא צורך במחשב לכל תלמיד ותוך הסתכלות על הילד כמכלול. תמם ותלמידיו השתתפו בקבוצת המחקר של המיזם הזוכה, והעבירו משוב לכל אורך הדרך, שנועד להתאמתו לצורכי המורה והתלמידים. בעזרת הפלטפורמה הטכנולוגית, יכולים מורים להעלות את המוטיביציה של תלמידי המתמטיקה על ידי עבודה בקבוצות אפקטיביות ושימוש בתכנים מותאמים אישית, ניתן ליצור מערכי שיעור דיפרנציאלים ולראות את התובנות של התלמידים כדי למצוא את הדרכים היעילות לסייע להם.

איריס בויקיס, מנהלת תיכון שוהם: "היתה לתיכון זכות גדולה להשתתף בפרוייקט הטכנולוגי החשוב הזה, והזדמנות נהדרת להכיר כלים טכנולוגיים שמסייעים להתקדמות של התלמידים. אני מודה לאפי תמם ולתלמידים המוכשרים על כך שלקחו חלק פעיל באתגר במיזם המנצח".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: