יום שישי, 13 בדצמבר 2019, ט"ו כסלו ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות שוהם בשוהם

חדשות שוהם חבל מודיעים ומודיעין

פרס "אמי" לתושב שוהם

הפרס היוקרתי הוענק לעדי רוזנברג על "חלוציות בהעברת וידאו על תשתית אינטרנט"

פורסם בתאריך:


 

עדי רוזנברג ( 50 ) תושב שוהם, התכבד לקבל את פרס ה-'אמי' היוקרתי שהוענק לו בחודש אפריל האחרון בלאס וגאס. הפרס היוקרתי הוענק לרוזנברג בשם חברת VIDEOFLOW  שעדי הוא ממייסדיה, על "חלוציות בהעברת וידאו על תשתית האינטרנט". רוזנברג ורעייתו ליאורה הגיעו לשוהם ב1997שנת והחליטו שזהו המקום המתאים להקים בו משפחה. לזוג שלושה ילדים: עידן  (22 ) חייל משוחרר לפני לימודי הנדסה, טל ( 19 ) חיילת שזכתה אף היא במספר פרסי התנדבות מטעם המועצה ושחר (15) הרוקדת בסטודיו של 'מיכל ומחול'. 

רוזנברג הוא בוגר הטכניון בהנדסת מחשבים, עבד במספר חברות עד שהקים בשנת 2010 את חברת VIDEOFLOW בה הוא מכהן כמדען הראשי ואחראי על הפיתוח, וככך כתב מספר פטנטים ייחודיים להעברת וידאו מעל האינטרנט. החברה פועלת בראש העין ומספקת פתרונות להעברת LIVE וידאו לחברות רבות בחו"ל, כמעט בכל יבשת ואפילו באנטרקטיקה .

אל הטקס המרגש התלוותה אשתו ליאורה, לה הוא גם הודה בנאום קבלת הפרס. הטקס המרגש התקיים באולם נשפים מפואר בלאס וגאס, בהשתתפות חברות כמו "גוגל", "אן.בי.סי", "אמאזון", "היטאצ'י" ועוד. "הופתעתי מאוד לקבל את הפרס כי החברה קטנה ביחס לחברות בתחום הוידיאו בעולם. VIDEOFLOW המציאה וקידמה את תחום העברת הוידיאו המקצועי מעל האינטרנט, בחידושים טכנולוגיים. תחום הוידיאו מעל האינטרנט תפס תאוצה בשנים האחרונות והרבה חברות עוברות לשימוש זה כיום".

כיום מבלה רוזנברג את זמנו בין ישראל לטיסות מדי חודש לארה"ב, לפגישות עם לקוחות, תערוכות והרצאות בסמינרים. בזמנו הפנוי הוא מתמיד לרכב על אופני השטח בסביבה הקרובה ועד לפני שנה אף השתתף בפעילות הכדורעף המקומית.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: