יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

באים לעשות היסטוריה: מכבי שהם מחפשת גביע שני ברציפות

אחרי שזכתה להניף אשתקד לראשונה בתולדותיה את גביע האיגוד, קבוצת הבוגרים של מכבי שהם שואפת להוסיף גביע נוסף לארון התארים באולם ניצנים. יו''ר האגודה, עופר מור: ''נחושים להשלים את המשימה ולקטוף את הגביע המיוחל''

פורסם בתאריך:


 

סגל הקבוצה: יובל חיים, עומר ינקביץ', תומר דרוקר, עידו אלון, אלון ששון, אלירן חדד, גיא יפה, עמית שדה, אורי חי, רום בן אבי, אופק סייג, שגב גזית, יהונתן לוי
מנהל מקצועי: ליאור ליובין, מאמן: רועי מייזליק, עוזר מאמן: שי שפט

מכבי שהם מתכוננת בימים אלו לקראת גמר גביע האיגוד בכדורסל, מעמד מכונן אליו תתייצב זו השנה השנייה ברציפות. אשתקד הצליחה הקבוצה הפועלת בשיתוף חברת ''שחקן אמיתי'' לפיתוח כדורסלנים צעירים, להניף לראשונה בתולדותיה את הגביע הנכסף, וכעת תנסה להשלים זכייה שנייה ברציפות ולהסב גאווה לעיר שהם.

על מנת להניף את הגביע תצטרך הקבוצה המודרכת על ידי צוות המאמנים רועי מייזליק ושי שפט, לגבור בתום שני משחקים, על מכבי חדרה. המשחק הראשון יתקיים בחדרה (24.3, יום ראשון) בעוד שהם תארח את הגומלין באולם ניצנים (27.3, יום רביעי, 20:00) שצפוי להיות מלא מפה לפה.

עידו אלון, קפטן הקבוצה, נשמע דרוך לקראת צמד המשחקים הגורליים אשר יכריעו האם מכבי שהם תסיים את עונת המשחקים 2018/19 עם גביע האיגוד. ''אנחנו נערכים להתמודדות מול קבוצה מצוינת עם המון שחקנים טובים שתגיע על מנת להקשות עלינו, כך שצפויים שני משחקים מאוד מעניינים. בסופו של דבר, אנחנו צריכים להסתכל אך ורק על עצמנו. אנחנו נמצאים בתקופה טובה ואני מאמין שבמידה ונדע לשמור על רמת המשחק שלנו מהחודשים האחרונים, נסיים את המשחקים הללו מחייכים ונניף את הגביע''.

עופר מור, יו''ר אגודת מכבי שהם, התייחס להצלחת קבוצת הבוגרים בשבועות האחרונים, ולא הסתיר את הרצון להוסיף גביע שני לארון התארים של המועדון: ''להצלחה של שנה שעברה יש חשיבות ומשמעות כבירה בהתפתחות האגודה שלנו. היה ונזכה זו תהיה פעם ראשונה שהאגודה מצליחה לייצר של 2 גביעים, שנה אחרי שנה, וזה אומר דרשני. המודל של שיתוף הפעולה עם ''שחקן אמיתי'' מוכיח את עצמו כהצלחה מסחררת. הקבוצה מגיעה להישגים הן במסגרת הליגה והן במסגרת הגביע, על אף העובדה שכמעט בכל שנה מצבת השחקנים נבנית מחדש. לשמחתנו וגם לצערנו, השחקנים הטובים ''נחטפים'' לליגות הבכירות, וכך כל שנה אנו נאלצים לייצר קבוצה כמעט חדשה, אך בד בבד, כזו שמהווה חממה לטיפוח כדורסלנים צעירים לרמות הגבוהות. גביע האיגוד הוא מטרה שהצבנו לעצמנו בתחילת העונה. נהיה מאושרים לכשנזכה בו''.

עידן אבשלום, מנכ''ל חברת ''שחקן אמיתי'': ''אנו משתפים פעולה עם מכבי שהם זו השנה השנייה. עצם ההגעה עונה שנייה ברציפות למעמד גמר גביע האיגוד היא הישג יוצא דופן למערכת. אנחנו גאים מעבר לניצחונות על הפרקט, בפיתוח השחקנים ובאפשרות לתת מענה לכדורסלנים מוכשרים בגילאי 18-21 שזוכים לערך מוסף בזכות החיבור בין מכבי שהם ו''שחקן אמיתי''. מהקבוצה של שנה שעברה יצאו שני שחקנים לנבחרת העתודה ולליגה לאומית. זו גאווה אדירה עבורנו והכוונה היא להמשיך בדרך הזו גם בעתיד. מכבי שהם היא ללא צל של ספק ההוכחה כי הבחירה בדרך הנכונה וההתמדה בה אינה באה בסתירה לרצון להיות הכי טובים ולשאוף להישגיות. אנחנו מזמינים את הקהילה להתחבר לקבוצה ולצפות בכדורסל כחול-לבן כאן בשהם''.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: