יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

איתן פטיגרו, ראש מועצת שוהם, בכנס פעילים ותומכים של מפלגת כולנו: "השר כחלון, אני מאמין בך ובדרכך"

בתמיכתו זו הצטרף פטיגרו לראשי רשויות רבים בכל הארץ אשר הביעו תמיכה בשר כחלון. שמעון סוסן, ראש מועצת חבל מודיעין, שנכח אף הוא בארוע ומלווה את השר בתמיכה בלתי מסוייגת. לצידו ישב בכנס גיל ליבנה, ראש המועצה היוצא של שוהם, שהביע תמיכתו בשר כחלון

פורסם בתאריך:


בתמונה: איתן פטיגרו וח"כ משה כחלון בזפלין בר

מאות משתתפים, תושבי שוהם והסביבה, פקדו את הכנס של מפלגת כולנו שהתקיים בהיכל התרבות בעיר. הכנס נערך במעמד שר האוצר ויו"ר המפלגה, משה כחלון ושרת הבינוי והשיכון, ד"ר יפעת שאשא ביטון. את הכנס פתח ראש מטה כולנו בשוהם, עובד כדורי, שהודה שנוכחים ובירך את מפלגת "כולנו" על העשיה החברתית הברוכה שלה בקדנציה החולפת. הוא הודה לפעילים המובילים של "כולנו" בשוהם ובראשם סגן ראש המועצה, שימי אלבז, שמלווה את פעילות המטה מיומו הראשון.

איתן פטיגרו, ראש המועצה, פתח את האירוע והביע תמיכה בעשייה החברתית של השר כחלון לאורך הקדנציה, הודה לו על פועלו והכריז על תמיכה על מנת שימשיך לכהן כשר אוצר למען הדורות הבאים גם בארבע שנים הקרובות. "אתה המנהיג שאני מחפש" אמר פטיגרו, "אני מאמין בך ובדרכך, סומך עליך ותומך בך וב"כולנו" ואפעל לסייע" הוא הוסיף וציין את שיתוף הפעולה הפורה עם השר וצוותו. "אין שר אחד שזמין לנו בכל שעה של היממה, קשוב לכל צורך שלנו, שהצוות שלו מגיב ומתייחס לכל פניה ונותן תחושה של מעורבות והערכה".

בהמשך הכנס, שמעון סוסן, ראש מועצת חבל מודיעין, בירך את הנוכחים ואמר: "על מנת לקבל את השר כחלון כשר אוצר הבא, חייבים להצביע כ' בקלפי. אי אפשר להצביע בעד ביבי או נגד ביבי ולצפות שכחלון גם ככה יהיה שר אוצר. שר אוצר חייב את הקול שלכם, את האמון שלכם, אתם הלגיטימציה שלו להמשך עשייתו החברתית למען מדינה שיוויונית וצודקת יותר". גיל ליבנה, ראש המועצה היוצא של שוהם, נכח בכנס והוא שותף פעיל בקמפיין הבחירות, תוך שהוא מביע אמון מלא בשר כחלון ובדרכו.

השר כחלון התייחס בדבריו לשיתוף הפעולה הפורה בינו לבין ראש המועצה, ציין את הפרויקט מחיר למשתכן המתרחב בשוהם ועל הנתונים המרשימים שכ-50 אחוז מהזוכים הם בני המקום.

בהמשך השר כחלון הסביר למה לא חבר לאחת המפלגות הגדולות, כאשר שתיהן הציעו לו כל תפקיד שירצה :"אני לא מחפש סידורי עבודה, אני מתעקש להיות שר אוצר כי הציבור ברח בי ונתן לי את האמון שלו. לא רציתי לבוא אליכם בדרך אחורית של ביבי או גנץ". השר כחלון המשיך:" יש המון אינטרסטנים, בעלי הון בעיקר, שלא מרוצים מהעשיה החברתית שלנו, הם עושים כל שביכולתם כדי שלא אהיה באוצר והם מבחינתם יחזרו לחגוג על הכיס שלכם. זה לא קל, אך הרגעים שניגשים אליי זוגות צעירים או הוריהם ומודים על כך שהצליחו לקנות דירה בזכות המחיר למשתכן, זה עולם ומלואו."

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: