יום רביעי, 24 באפריל 2019, י"ט ניסן ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות שוהם בשוהם

חדשות שוהם חבל מודיעים ומודיעין

פותחים שנה במערכת החינוך

שנה"ל תשע"ט נפתחה הבוקר, שנת לימודים בסימן מערכת הבחירות לראשות המועצה. המועמדים לראשות המועצה נותנים את ברכתם לתלמידים.

פורסם בתאריך:


פתיחת שנת הלימודים תשע"ט נפתחה הבוקר, שנת הלימודים בסימן שנת הבחירות לרשויות המקומיות. כ 5700 ילדים ובני נוער החלו את שנת הלימודים בשוהם בכל מסגרות החינוך מגני ילדים ועד לתיכון במגוון מסגרות החינוך. בימים בהם השיח הציבורי בעניין מצב החינוך בישוב הולך ומקבל תאוצה ומקבל מקום חשוב בחזון של כל המתמודדים לרשות המועצה ושל המועמדים למועצה, בקשנו מהמועמדים לשלוח את ברכתם לתלמידים ולעושים במלאכה בחינוך בשוהם.

 

*******************

אני מתרגש מהיום הזה.

הבוקר הלכו תלמידי שוהם לבתי הספר – לכיתות הלימוד. תלמידי כיתה א', יתרגשו מן הסתם ויקראו מהלוח את הברכה: "שלום כיתה א'",  מנהלים, מורים, מזכירות, צוותי אחזקה, שומרים ואח' השלימו את ימי ההיערכות ויחלו גם הם שנה חדשה במסגרות החינוך. האתגרים הניצבים בפני מערכת החינוך גדולים. השינויים הנדרשים דורשים התעמקות, ירידה לפרטים, חזון, חשיבה מחוץ לקופסא, ובעיקר דאגה ויחס אישי לכל ילדה וילד.

כל אחד ואחת הם עולם ומלואו, כל אחד ואחת וצרכיהם המיוחדים. אנו מוכרחים לחזור אל מיקומנו כמובילי החינוך הארצי. אנו מחויבים לטיפוח מצוינות, להשקעה בפרט, להבנה ולתמיכה בכל תלמיד.

'שוהם עושים עם הלב',  יחד עם הנהגות ההורים וצוותי החינוך, מובילה ומקדמת פתרונות ומענים לסוגיות הבוערות במערכת החינוך.

הוכחנו שטובת הילדים עומדת לנגד עינינו. המטרה ברורה וראויה, ההתגייסות לפעולה היא צו השעה. תושבי שוהם, אני וכל סיעת לב נהיה שם בשבילכם, בכל דבר ועניין, למענכם ולמען עתיד ילדיכם-ילדינו! 

שנת לימודים מוצלחת.

יוסי לוי חבר המועצה, יו"ר ועדת הביקורת. מועמד לראשות המועצה.

סיעת שוהם עושים עם לב 

****************

היום הראשון ללימודים הוא יום חג.

חג לתלמידי כתה א' שמתחילים את צעדיהם הראשונים בבית הספר, חג לתלמידי הגנים וכל אחת מהכיתות האחרות, חג למנהלי בתי הספר, הגננות, המורות והמורים, צוותי החינוך, ההוראה והעזר וחג לכל עובדי אגף החינוך במועצה, שעמלו קשה במהלך החודשים האחרונים כדי ששנת הלימודים תפתח כראוי והכל יהיה מוכן לקבלת תלמידינו בבתי הספר וגני הילדים.נאחל לכולם, שנת לימודים והוראה מוצלחת, הישגים חינוכיים ולימודיים טובים והנאה רבה מהשנה ומהאתגרים העומדים בפניהם.

אשר פאהן, סגן ראש המועצה ויו"ר ועדת כספים

אבי אלטלף, חבר המועצה המקומית, מחזיק תיק החינוך והנוער הדתי

סיעת יחד מאמינים בשוהם

*********************

שלום כתה א׳

298 תלמידים חדשים בשוהם הולכים היום בפעם הראשונה לכיתה א׳. הם ילמדו ב- 13 כיתות, שבכל אחת 23 תלמידים בממוצע. 
יחד איתם צועדים בשוהם 700 ילדים אל גני הילדים, 2400 תלמידים אל בתי הספר היסודיים, 1070 תלמידים לחטיבת הביניים יהלו״ם, כ-400 תלמידים בשלהבת וכאלף בתיכון שוהם. 
סגן ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, גלעד רבינוביץ, ביקר הבוקר בבתי הספר ביישוב. הוא אמר כי שנת הלימודים בגנים תכלול את פרויקט ״מוזה באה לגן״ שתפגיש את הילדים עם עולמות האמנות והמדע, לצד רובוטיקה ושחמט. 
בבתי הספר היסודיים יפעלו השנה תוכניות לחשיפת הילדים למדע פעיל וסייבר. 
גלעד רבינוביץ: ״בין מגוון התוכניות החדשות בבתי הספר נציע גם לימודי תעופה, רפואה, מדע, קולנוע, שחמט ומשחקי חשיבה. שנה טובה ובהצלחה לכולם״

גלעד רבינוביץ, סגן ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, ומועמד לראשות המועצה.

סיעת שוהם בתנופה

************************

תלמידי שהם היקרים והוריהם.

צעדתם הבוקר לבתי הספר עם התיק שלכם על הגב. אני משער שהקפדתם אמש להכין את התיק בדיוק לפי ההנחיות שקיבלתם. אחרי שהיטבתם לארגן את ה'תרגיל' הפיזי שלכם אני מבקש לאחל לכם שתשכילו למלא היטב גם את התרמיל הרוחני-ערכי שלכם. תשקיעו בלימודיכם.תהיו סקרנים, חוקרים ושאלו שאלות. "לא הבישן למד". תרחיבו דעת והשקיעו בחברות. אם אתם רואים חבר בודד - הזמינו אותו למשחק. אתם רואים ילדה עצובה - גשו אליה ושאלו לשלומה.

אני מבקש לומר לכם משהו מאד חשוב - דעו כל המורים שלכם אוהבים אתכם והם יעשו הכול כדי להעשיר אתכם בערכים וידע. כל מה שהם עושים זה למענכם. תפיקו מכל יום וכל רגע את המיטב והמירב ברמה הערכית והלימודית. 

להורים אומר - חובתנו שליחי הציבור לעשות הכול ולהסיר את כל המחסומים וזאת כדי להעניק לילדים של כולנו את החינוך המיטבי. אני מתחייב שכך אעשה.

ואסיים  בברכה מיוחדת לתלמידי כיתה א': אתם צועדים לראשונה בשערי בית ספרכם.  התרגשתי היום מאד ללוות את נכדי-בכורי לכיתה א בבית הספר יצחק רבין בישובנו. היה מרגש הדמעות עוד בגרוני...

ברוכים אתם בבואכם וברוכים אתם בצאתכם תלמידי ישראל, תלמידי שהם ובעיקר תלמידי כיתה א'.

שלכם,

עמנואל ( מנו) יעקב, מועמד לראשות המועצה 

סיעת קדימה שוהם

******************

שנת תשע"ט מבורכת ומוצלחת לכולם

שנת הלימודים תשע"ט החלה היום ואני מברכת  את כל התלמידים, צוותי ההוראה והחינוך ואת כל ההורים, בברכת שנת לימודים טובה ומוצלחת.

שהתלמידים ילכו לבית הספר כל בוקר ויחזרו ממנו עם חיוך ועם שמחה. שיצליחו ויממשו את היכולות שלהם, הן מבחינת הלימודים והן מבחינה חברתית. שירגישו מוערכים וחשובים וירצו לקום בכל בוקר אל מערכת חינוך שרואה בהם בני אדם שיכולים להצטיין בכל תחום.

לצוותי ההוראה והחינוך אני מאחלת שיזכו לקבל את כל התנאים הראויים של סביבת עבודה תומכת ומגבה, המאפשרת להם להתמקד בתפקיד הכה חשוב ומשמעותי בו הם בחרו. שיהיה להם את מלוא תשומת הלב, הסבלנות והאהבה להעניק לכל אחד מהתלמידים.

ולהורים אני מאחלת שנה של סיפוק והנאה מילדיהם, הצומחים, לומדים ומצטיינים בתחומים שונים.

מאחלת

הילה דוד,מועמדת לראשות המועצה 

סיעת שוהם מובילה

**************************

ברכות לפתיחת שנת הלימודים

אני מאחל  לכול ילדי שוהם הלומדים בגנים, בבתי הספר בחטיבות ובתיכון, שנת לימודים טובה ופורייה, שנה מוצלחת.

שתהיה שנה שנדע בה רק טוב, שנה שנתעלה על כול המחלוקות, שלא נדע יריבויות או אלימות בכלל. שתיהנו עם חבריכם ועם המורים בבית הספר, שנה שבה תלמדו ותרחיבו את היכולת להעניק כול אחד לרעהו, ותחפשו רק את הטוב שבאחר. שנה שתתנו להוריכם אושר ונחת מכול המטען שנתנו לכם מוריכם בבית הספר. שתלמדו ותרחיבו ידע בכול המישורים, בלימודים וגם בהתייחסות לזולת, כי החינוך הוא אבן דרך לרכישת כללי התנהגות בחיים בכלל. יהי רצון ששנה זו תהיה טובה מקודמותיה.

מאחל

יהב אהרון מועמד לראשות המועצה

סיעת יהב 

****************************

רשות חבל מודיעין 

הורים וילדים יקרים,

עם פתיחת שנת הלימידים אני רוצה לברך אתכם בשנת לימודים מוצלחת, מהנה ובטוחה

שתגיעו בשמחה לבית הספר שתגלו עולמות חדשים שתקחו חלק בפעילות הקהילה

ותביאו לידי ביטוי את הכישורים שלכם שנה של רוח חדשה וטובה

שלכם,

רוני אזרק מועמד לראשות חבל מודיעין

 

מערכת אבן שוהם מאחלת לכל ילדנו שנת לימודים פורייה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: