יום שלישי, 23 באפריל 2019, י"ח ניסן ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות שוהם בשוהם

חדשות שוהם חבל מודיעים ומודיעין

בחירות 2018

גלעד רבינוביץ, יוסי לוי, רונן פרידמן, עמנואל (מנו) יעקב, אהרון יהב, ומועמדת חדשה שהצטרפה למרוץ: ד”ר הילה דוד

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

נירה נחום

גלעד רבינוביץ, יוסי לוי, רונן פרידמן, עמנואל (מנו) יעקב, אהרון יהב, ומועמדת חדשה שהצטרפה למרוץ: ד”ר הילה דוד

לפני מספר חודשים לא היה ברור אם גיל לבנה ראש המועצה, ימשיך לקדנציה נוספת, השמועות על פרישתו של גיל התבררו כנכונות וגם כשגיל כבר הודיע שלא ירוץ, בכל הארץ התחיל המרוץ ובשוהם היה נדמה שלמעט גלעד רבינוביץ ויוסי לוי, לא יהיו מועמדים נוספים. עם הזמן צצו שמות וגם נעלמו.

היום כחודש לפני הגשת הרשימות למשרד הפנים ניתן להראות תכונה ובפעילות רבה בשטח, נכון להיום,  חמישה גברים ואשה אחת הודיעו על כוונותיהם לרוץ לראשות המועצה, והמאבק על התפקיד הנחשק מתחיל לצבור תאוצה.

בנוסף למועמדים שכבר הצהירו על מועמדותם ישנם עוד שני מועמדים ששוקלים לרוץ לראשות המועצה, ח”כ מוסי רז, שמסר שהוא עדיין מתלבט, לא פוסל את האפשרות. וקובי חמצני, חבר מועצה מיום הקמתה של שוהם, ובקדנציה הראשונה של גיל היה סגן וממלא מקום ראש המועצה. סה”כ כיהן כ-10 שנים כחבר מועצה.

מוסי רז משמאל קובי חמצני

 

אהרון יהב, שבבחירות האחרונות התמודד כראש סיעת ‘יהב’, היום עם ניסיון פוליטי מ 2013 ותובנות חדשות מוכן לבוא ולתרום מניסיונו.

המועמדת חדשה ד”ר הילה דוד, התחילה את צעדיה הראשונים בפוליטיקה המקומית.הילה תושבת שוהם מעל 16 שנה, התחילה את דרכה כמורה והיום מנהלת סל תרבות בעירית ראשון לציון. הילה, מגיעה עם אנרגיות טובות ורוח חדשה, את הכל על הילה תוכלו לקרוא בראיון הספונטני.

 אהרון יהב משמאל: הילה דוד

סיעת שוהם בתנופה בראשות גלעד רבינוביץ, צרפה לשורותיה את שחקן החיזוק אלי פלג לתפקיד ראש המטה. אלי פלג, מוותיקי שוהם ומי שהקים בשנת 2003 את יחידת הג’יפים, היחידה פעלה כ- 5 שנים במסגרת משמר הגבול, עם פירוקה בשל סיבות ביטוח מתנדבים, לקח רונן פרידמן, את הרשימות ותפעל את היחידה תחת המשמר האזרחי בשוהם. במהלך השנים  אלי פלג כיהן בתפקיד יו”ר ועדת הביטחון של היישוב, שימש בעבר הרחוק כמנהל הקמפיין של גיל ליבנה. בימים אלה הוא מסיים לשבץ את התפקידים במטה ומתחיל להפעיל את הצוותים.

סוזי בר, גלעד רבינוביץ ואלי פלג

סיעת שוהם שלנו בראשות רונן פרידמן, רונן שמתמודד לראשונה בפוליטיקה המקומית, כיו”ר הסיעה הגדולה, הוזמן לפגישה חשאית בביתו של עובד כדורי יו”ר סניף כולנו בשוהם, יחד עם שר האוצר משה כחלון בהשתתפותם של ראש המועצה גיל ליבנה, איתן פטיגרו, שמעון אלבז ופעילים נוספים, למעט רונן פרידמן  מועמד שוהם שלנו, בפגישה לא נוכחו מועמדים נוספים וזאת למרות היכרות רבת שנים שיש למועמדים עם משה כחלון. 

רונן פרידמן משה כחלון

סיעת שוהם עושים עם כל הלב בראשות יוסי לוי, מחזקת את שורותיה, ואת המקום השלישי יאייש רונאל שיטרית בן ה-23. רונאל בן הישוב, חייל קרבי משוחרר ואוטוטו סטודנט, גדל והתחנך בשוהם. בימים אלה מתכנן יוסי לוי להשלים את רשימת שוהם עושים עם הלב. יוסי מאמין ברשימה שתהיה נבחרת מנצחת שגם מספר 6 בה יכנס למועצה וייצג את מגוון הציבור הרחב והמגוון של הישוב.

 דפנה רבינוביץ יוסי לוי ורונאל שיטרית

סיעת קדימה שוהם בראשות מנו (עמנואל) יעקב, הזמין את תושבי שוהם מבוגרים וילדים, לצפייה משותפת בגמר המונדיאל במסך ענק בגן החבל, את האירוע יזם מטה הבחירות של מנו. האירוע, קיבל את כל האישורים הנדרשים, והגיעו כ-150 תושבים. בהפסקה לקח מנו את המיקרופון ואמר לנוכחים “תודה רבה שבאתם לראות בצוותא כדורגל, אין כמו שבת אחים גם יחד”  למי ששואל, לא נאמרה מילה אחת על פוליטיקה ובחירות. 

בנוסף אליהם, למרוץ כחברי מועצה יש את רשימת הדתיים “יחד מאמינים בשוהם” ואת הסיעה החדשה של איתן ליליוס סיעת “שווים”. איתן פועל בימים אלו לקדם יוזמה, פתיחת סניף של תנועת הנוער “כנפיים של קרמבו” בשוהם. “כנפיים של קרמבו” מותאמת וקולטת לשורותיה ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים מורכבים ורבי נכויות בגילאי 7-21 ומשלבת אותם בפעילות חינוכית יחד עם בני נוער מהיישוב.

איתן ליליוס: “לכל ילד עם צרכים מיוחדים צריך שיהיה סניף של “כנפיים של קרמבו” ליד הבית. הפעילות המשותפת עם בני הנוער מעצימה ומעשירה את חייהם של כל הפעילים. כולם יוצאים נשכרים מפעילותה של תנועת הנוער הייחודית הזאת, אולם תנאי הכרחי להקמת סניף יציב בשוהם הינו מחוייבות מצד הרשות המקומית, שאינה מסתכמת רק במימון, אלא גם בשיתוף פעולה מלא של מחלקות הרווחה והחינוך במועצה. אני פועל ואפעל למען קידום הנושא, ביחד עם תושבים אכפתיים שכבר עכשיו פועלים לקידום היוזמה הכה חשובה”.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
הרשימה של יוסי לוי הכי
ריקי | 08:36   06.08.18