יום שבת, 07 בדצמבר 2019, ט' כסלו ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות שוהם בשוהם

חדשות שוהם חבל מודיעים ומודיעין

בחירות 2018 - מהפכים ומתמודדים חדשים

כנראה שעדיין לא נאמרה המילה האחרונה בבחירות 2018 הפתעות ושינויים עוד צפויים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

נירה נחום

שוהם:

איתן פטיגרו החליט לרוץ לראשות המועצה מטעם סיעתשוהם שלנו’, כנראה שעדיין לא נאמרה המילה האחרונה בבחירות 2018 הפתעות ושינויים עוד צפויים

עד לפני חודשיים סיעת שוהם שלנו חשבה לרוץ כסיעה ללא מועמד לראשות המועצה, לאחר התלבטויות והבנה כי לרוץ ללא מועמד לראשות המועצה תהיה החלטה שגויה, פנו לרונן פרידמן ובקשו שיצטרף אליהם ויתמודד כראש הסיעה לראשות המועצה. רונן חשב התלבט והחליט להענות לאתגר. מנגד איתן פטיגרו מי שהיה המועמד הטבעי לתפקיד כנראה לא היה שלם עם ההחלטה לא להתמודד לרשות המועצה, בליל ה-13.8 לאחר התלבטויות רבות התקבלה ההחלטה. איתן פטיגרו ירוץ לראשות המועצה מטעם סיעתשוהם שלנו’.  

החלטה שהתקבלה בחום גם על ידי רונן פרידמן, לדבריו הוא ימשיך את פעילותו הפוליטית בסיעת שוהם שלנו.

רונן פרידמן הוציא ידיעה לפעיליו כי “לפני כחודשים, בעקבות פניית חברי מסיעת “שוהם שלנו” החלטתי להתמודד על תפקיד ראש המועצה. הם פנו אלי, מתוך הכרות עם פעילותי בשהם לאורך השנים וכיוון שאיתן פטיגרו, ממלא מקום ראש המועצה הנוכחי והמועמד הטבעי לא יכל להתמודד. הסכמתי להתמודד בגלל ששוהם חשובה לי, ולא ממניעים אישים או חיפוש תפקיד. לאחרונה, מצב הדברים השתנה. מתוך דאגה אמיתית וכנה לבית שלנו, ומתוך רצון ששוהם תקבל את המנהיג הכי ראוי, ובאמונה רבה בחברי סיעת שוהם שלנו ובאיתן ידידי, החלטתי לפנות את מקומי ולתת לאיתן להוביל את שוהם שלנו לניצחון בבחירות ולתפקיד ראש המועצה. אני מלא הערכה ותודה לחברי הנאמנים והרבים, שהתייצבו ועזרו בתקופה זו, אני מודה על התמיכה, העידוד והקידום, ולא פחות חשוב, על כך שהאמנתם בי. אני מתכוון להמשיך בפעילות למען שוהם, כמו שעשיתי מאז ומתמיד, ויחד, נפעל ששוהם שלנו תמשיך להוביל את העשיה המוניציפאלית ביישוב.”

חזרתו של איתן פטיגרו לתפקיד יו”ר הסיעה וכוונתו לרוץ לראשות המועצה תשפיע על מערך הכוחות, בינתיים המועמדים ממשיכים לפעול בחוגי בית, ברשתות ובכל דרך כדי לחשוף את מרכולתם לתושבים.

במטה של המתמודדת דר הילה דוד מרוצים מתנופת התמיכה מצד התושבים המגיעים לחוגי הבית. הילה נפגשה עם ראש מועצת בית ג’אן, ביאן קבלאן, אשר מובילה כבר ארבע שנים ברציפות בראש רשימת הזכאים לבגרות. ראש המועצה שיתף אותה בתהליך היישובי שנעשה עד להובלת מצויינות בחינוך 99.5 אחוז זכאים לבגרות. 

הילה דוד וראש מועצת בית ג'אן ביאן קבלאן

 

סיעת שוהם עושים עם הלב בראשותו של יוסי לוי, מתחזקת עם מטה חדש במרכז המסחרי שוהם מרקט.עד כה מטה הסיעה היה בביתו של יוסי לוי ומשלא הכיל יותר את כמות הפעילים הוחלט על מעבר למטה גדול יותר. הפתיחה החגיגית מתוכננת ב-4.9 בשילוב הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה.

ראש רשימת קדימה שוהם תת גונדר בדימוס מנו יעקב ממשיך במרץ במפגשי התושבים וחוגי הבית שלו.  השבוע במפגש תושבים בשכונת כרמים חשף מנו כי הוא העביר מכתב פנייה למועצת שוהם בו הוא הודיע שהוא מוכן להתייצב לעימות פומבי בין כל המועמדים לראשות המועצה. 

מנו:” אני חושב שזה שרות לתושב. יתכבדו ויתייצבו כל המועמדים ותושבי שוהם סוף כל סוף ישמעו חלק מהם מדברים לראשונה. אני אגיע ללא תנאי. לצערי טרם שמעתי תגובה מהמועצה”. 

 

חבל מודיעין:

זו הפעם הראשונה מזה 15 שנה שקם מתמודד נוסף לראשות המועצה חבל מודיעין

הבחירות לרשויות המקומיות יחולו ב-30 באוקטובר 2018 גם בחבל מודיעין, ראש מועצת חבל מודיעין שמעון סוסן מתמודד שוב לראשות המועצה, שמעון סוסן שנחשב כאיש החזק בחבל מודיעין, עם השפעה גדולה גם בפוליטיקה הארצית, החליט להתמודד שוב לראשות המועצה האזורית חבל מודיעין.

 

רוני אזרק צילום: יחיאל ינאי

 

שמעון סוסן

 

סוסן, במהלך כהונתו הפך את חבל מודיעין לאחת המועצות החזקות בארץ, לדבריו אחד תפקידים המרכזים של ראש מועצה זה לשמור על הנכסים של חבל מודעין, בשנים האחרונות נכסים אלו עמדו בסכנה פעמים רבות בעיקר בעקבות נסיונות של ועדת גבולות, שבהן ניסו לקחת את האירפרט סיטי נסיונות שסוסן עצר.

כזכור, לאחרונה עמד שמעון סוסן, בפני חקירה שהסתימה די מהר וחזר ללא כל הגבלה להמשיך ולנהל את המועצה.

לראשונה מזה 15 שנה קם מתמודד מול שמעון סוסן בבחירות לרשות חבל מודעין,  רוני אזרק, מנהל פרויקטים במקצועו, מכהן כיו”ר ועד האגודה בבית עריף וכדירקטור בחברה הכלכלית.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
שינוי מבורך
יהודה | 14:30   14.09.18