יום ראשון, 21 ביולי 2019, י"ח תמוז ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות שוהם בשוהם

חדשות שוהם חבל מודיעים ומודיעין

שוהם חוגגת דמוקרטיה

זהו, תמו הספקולציות, נגמרו הוויכוחים, הגיע הזמן להחליט. מאז שעות הבוקר פוקדים תושבי שוהם את הקלפיות, מממשים את חובתם האזרחית ובוחרים את הרכב המועצה הבא.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

לירן וינשטיין

במוקדים השונים משתרכים תורים ארוכים לצד פעילים שצובעים את  המקום בצבעי הרשימות השונות. עד כה עומד אחוז ההצבעה על כ-30%, נתון שהוא בעל הפרש של 14.8% מבחירות 2013.

לדברי חנן סלע יו"ר ועדת הבחירות המרכזית ביישוב, ההתנהלות סביב הקלפיות תקינה עד עכשיו ועומדת בציפיות. "הקלפיות פתוחות, אנשים מצביעים, ממש חגיגה לעיניים, הכול מתנהל כפי שצריך ושיהיו לנו בחירות הוגנות וטובות".  גם הנבחרים עצמם קמו השכם והצביעו על מנת שיוכלו בהמשך היום להתפנות ולשכנע תושבים ברגע האחרון לתמוך בהם. בין הדמויות השונות היה ניתן לראות את ראש המועצה היוצא גיל ליבנה שמימש בשעת בוקר מוקדמת את חובתו, הפעם ברוגע וללא מתחים. 

תושבי שוהם שזכו ליום חופש מברכים על החגיגה הדמוקרטית. 

יעל דהן יו"ר ארגון "יד משוהם": "בחירות מעניינות יש לנו בשוהם, ארבעה מועמדים גברים והפעם לראשונה מועמדת אישה שכל רשימתה מורכבת מנשים. ייחוד נוסף השנה, רשימה א פוליטית לחלוטין הרוצה לפעול למען השונים למרות ששמה שווים. אווירת הבחירות נעימה, לא מתלהטת, לא מכפישה ולא קולנית, נחכה בסבלנות לתוצאות הערב".

רז מילגרום, בת 23 תושבת היישוב מספרת, "יום שחשוב להצביע, להביע את הדעה. לראות את ההווי והחיבור של המפלגות למרות היריבות וזה מראה את הקהילתיות שלנו, בסופו של דבר אנו קהילה אחת ואין זה משנה מה הדיעה."

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: