יום חמישי, 20 ביוני 2019, י"ז סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

תערוכת "דיוקן עצמי"

במרכז אמנויות הבמה תוצג החל מסוף החודש תערוכת "דיוקן עצמי", שציירו 14 אמנים, גמלאים תושבי שוהם, ואצרה האמנית ליאורה רוזנמן.

פורסם בתאריך:


 

הפתיחה החגיגית של התערוכה ביום חמישי, 29.11.18, בשעה 18:00הציבור מוזמן

ליאורה רוזנמן, אשר מנחה מזה שנתיים את קבוצות האמנים גמלאי שוהם: "היצירות בתערוכה מביעות בדרך של ציור וקולאז' על נייר או קנווס, את דיוקנם האישי והסובייקטיבי של האמנים, הדרך בה הם תופסים את עצמם- מהותם האנושית הפנימית והחיצונית, ואיך הם מתארים את עצמם על פי הדרך בה סביבתם הקרובה תופסת אותם. את הפרשנות האישית הזו, דרך הפרספקטיבה רבת השנים המאפיינת אותם, הם מציגים בכישרון ייחודי ומפתיע. במיוחד לאור העובדה שציור אינו מקצועם ובכל זאת ראויים להקרא אמנים במלוא המובן".

ציור  :שרה רומנו

ציור:בני לויט

 

בין היצירות בתערוכה יצירתו של יעקב מנשה, שבחר לצייר את עצמו באקריליק על קנוואס כחקוק בסלע, כחלק מהנוף בו הוא מטייל ומדריך קבוצות, המקצוע בו בחר כשפרש.יעל גוצלב מתארת את מעגל חייה מילדות לבגרות בקולאג' של ציורים בצבעי מים על נייר, ובני לויט מפליא לצייר את עצמו כרוכב אופניים בנוף אורבני ובכך חושף את אהבתו לספורט ולתנועה במרחב ובזמן כמפגש בין-דורי עם נכדיו. תרצה ברטוק מזכירה מאוד בציור האקריליק קטן המימדים את הציירת פרידה קאלו . גם היא ממקמת עצמה נטועה בתוך הטבע הצבעוני והמכושף. נוגע ללב הוא ציורה של האמנית שרה רומנו שזו לה השנה הראשונה לציור ובו בחרה לתאר את נפשה החצוייה כאם אוהבת לבן נכה המעניק לה שעות של אור אך לא מעט שעות של דמע. 

האמנים המציגים בתערוכה: (סדר א"ב) אתי אייזיק. בני לויט. דוד כרמון. דליה בורנשטיין.דן מוקואס. זמירה עינת.יעל גוצלב. יעקב מנשה. עדינה זילברמן. רותי באומגרטן. רחל מזור. ריקי יהודה. שרה רומנו. תרצה ברטוק. ליאורה רוזנמן, אוצרת התערוכה, הינה אמנית המציגה בתערוכות רבות בארץ ובעולם, וכן סופרת. היא מתגוררת בשוהם ומנחה מזה שנתיים את קבוצות האמנים שבין גמלאי שוהם. 

ציור: יעל גוצלב

התערוכה תיפתח בערב חגיגי ב- 29 בנובמבר ותוצג לקהל הרחב במבואת מרכז אמנויות הבמה.

 

ציור:מנשה יעקב

 

ציור:תרצה ברטוק

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: