יום ראשון, 18 באוגוסט 2019, י"ז אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

חגורות שחורות לחניכי חוג הישרדות בשוהם

ב- 20.1.2019 במרכז דניס הישרדות בהרצליה נערכו מבחנים לחגורות שחורות לעיניו הבוחנות של דניס הנובר דאן 10 ראש ומייסד שיטת דניס הישרדות ג'יו-ג'יצו.

פורסם בתאריך:


 

חגורה שחורה מייצגת רמה גבוהה של מיומנות ומשמעת עצמית, היא מסמלת את הדרגה בא החניך מגיע לדרגת מדריך ולדרגת ה- דאן , המעבר לחגורה שחורה מהווה דאן 1 ומכאן ואילך ההתקדמות הינה בדאנים. כל דאן מהווה מעין חגורה שחורה נוספת.

המיומנות הנדרש מחייבת אימון ממושך ותרגול של אותם תרגילים אין ספור פעמים. מכאן על החניך להיות ניחן במשמעת עצמית גבוהה כוח רצון וכושר התמדה, תכונות שהחניך רוכש עם האימונים התרגול והשפעת המאמן.

עם רמת מיומנות גבוהה, חדורי מוטיבציה והתרגשות הגיעו קבוצה של 11 (שלושה חניכים נבחנו בחודש קודם עקב גיוס לצבא) מחניכי החוג בשוהם למעמד הנחשף ולבחינה בפני המסטר הגדול דניס הנובר , במבחן נדרשו להפגין את מיומנותם בכל טכניקות אומניות הלחימה והגנה עצמית שמשולבים מג'ודו , קרטה וג'יו-ג'יצו, ובנוסף קיום עשרות קרבות ברציפות. לאחר מספר שעות מיגעים ומפרכים הגיעו למעמד הנחשף ולטכס הענקת הדרגות.

כל חניכי החוג עמדו בדרישות ועברו בהצלחה את המבחן:

חגורה שחורה דאן –  1 עם ותק של לפחות 8 שנים: צור עזרא, עומר ברזילי, נדב כהן שטרן, סהר אשל, רועי שמש, הראל רסובסקי ואורן הרצוביץ

חגורה שחורה דאן – 2 עם ותק של לפחות 10 שנים): יובל בלק ודור ברבי

חגורה שחורה דאן – 3 (ותק של לפחות 14 שנים): אורן בלק, מוטי איתן, הראל כהן ואורי רסובסקי

חגורה שחורה דאן – 5 (ותק של 26 שנים): אור יצחקי (מאמן בחוג)

יגאל יצחקי דאן 9 מאמן בחוג מגדיר את החגורה השחורה כמטרה וכיעד עבור החניכים, כל הדרגות / החגורות (צהוב, כתום, ירוק ...)  מהוות את אבני הדרך להגשמת המטרה. אך, לבוגרים שעברו את מבחני הדרגה יגאל אומר "עכשיו זו התחלה חדשה ומורכבת יותר, עכשיו אחרי שלמדת כל כך הרבה עליך לתרגל לשמר ולשפר את רמת הידע ולהוות דוגמא ומדריך".  

החוג פועל ברציפות מאז הקמת הישוב. עד כה מעל 50 מחניכי החוג בעלי חגורה שחורה מתוכם כ- 15 בעלי דרגות בכירות של דאן 2 , 3 עד דאן 5 .

החוג בשוהם מתקיים במסגרת החוגים של "חמש" באולם המפואר בכותר הפיס בהדרכתם וניהולם של יגאל יצחקי  דאן 9 ואור יצחקי דאן 5 .

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
כבוד!
פז יצחקי | 17:05   10.02.19
1
השרדות שוהם
מוקי שמואלי | 16:46   10.02.19